O nas

Centrum Zdrowia Błonie jest jednostką, której korzenie sięgają 1968 roku. Wtedy to przy  ulicy Broniewskiego 9 powstała placówka służby zdrowia, która po licznych przekształceniach, w 2002 roku przybrała obecny kształt.

Centrum Zdrowia Błonie jest nowoczesną placówką, w której znajdziecie Państwo licznych specjalistów zarówno z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej jak i wielu poradni specjalistycznych.

Naszym atutem jest rozbudowane zaplecze diagnostyczne. Możecie Państwo u nas wykonać szeroką gamę badań ultrasonograficznych, EKG, badania słuchu. W naszej przychodni funkcjonuje również laboratorium, w którym wykonacie Państwo prawie wszystkie dostępne na rynku badania laboratoryjne.

Centrum Zdrowia Błonie to miejsce na mapie Bydgoszczy, gdzie wszystkie starania koncentrują się wokół pacjenta i jego potrzeb. Szczególną uwagę zwróciliśmy na stworzenie przyjaznego otoczenia, w którym każdy poczuje się swobodnie i bezpiecznie. Jesteśmy przekonani, że połączenie wysokiej jakości oferowanych usług, dobrej organizacji pracy i obsługi pacjenta wraz z komfortowym wystrojem wnętrz oraz najnowszym sprzętem diagnostycznym sprawi, że miejsce to będzie gwarancją Twojego sukcesu na każdym etapie leczenia.

 

 

Kierownictwo placówki

 

Dyrektor  lek. med. Hanna Lewandowska-Ejzenberg

Pielęgniarka Koordynująca  Barbara Zasadzka

Główna Księgowa  Zofia Brzozowska